Salsa dansen paren op verschillende niveaus

Cursus type
Groepsles
Locatie
Zie aanbod
Leeftijden
18 - 99
Niveaus
Geen ervaring vereist, Beginner, Medior, Ervaren
Categorieën
Salsa, die van oorsprong afkomstig is uit Cuba, is een wereldwijde Populaire partnerdans die door jong en oud wordt gedanst. Er zijn verschillende stijlen van de Salsa, o.a. L.A. Stijl, New York stijl, Cubaanse stijl, Portoricaanse stijl en Columbiaanse stijl. Bij Danscentrum Salseros doceren wij de L.A. stijl ( Los Angeles Stijl ) on 1 ( dus dansen op de eerste tel in de muziek ).

Naast de basispasjes worden een aantal figuren/combinaties behandeld bij de Salsa. Deze worden zodanig door onze docenten stap voor stap uitgelegd dat ze voor iedereen te volgen zijn.
Na de beginnerscursus kunt u al aardig schitteren op dansfeestjes.

De salsa cursus kan op niveau 1 of niveau 2 voor beginners worden geboekt. niveau 1 begint bij de allereerste danspassen en niveau 2 is daar het vervolg van. Heb je al wat danservaring? Dan kan je waarschijnlijk ook direct bij niveau 2 beginnen. Twijfel je? stuur een bericht!

De halfgevorderde cursus volgt op een beginners cursus en gaat dus meer de diepte in.

De vergevorderde cursus is echt voor de paren die al salsa kunnen dansen, jullie willen je danstechniek graag verbeteren en nieuwe pasjes, draaien toevoegen.

Let op! De prijs is per persoon, de cursus moet voor een paar dus 2 keer geboekt worden. Geen partner? Stuur ons een bericht voor de mogelijkheden, je kan je ook alleen opgeven en een partner vinden voor de lessen!

Tijden

Aanbod

salsa voor paren beginners niveau 1

Startdatum/tijd
In overleg, zie beschikbaarheid
Lesduur (in minuten)
60
courseDetail.characteristics.programNames
Talen
Nederlands (Dutch), English (Engels)

proefles

Aantal keer
1
Prijs
Reguliere prijs: €10.00

10 lessen (cursus)

Aantal keer
10
Prijs
Reguliere prijs: €135.00

10 lessen (cursus) na het volgen van een proefles

Aantal keer
10
Prijs
Reguliere prijs: €125.00

Vergelijkbare cursussen

arrow