
Gitaarles in Den Haag

Gitaarles Den Haag
Voor gitaarles in Den Haag kun je terecht bij Peter. Peter is gediplomeerd gitaardocent en heeft zijn muziekpraktijk in Scheveningen. De praktijk zit tegenover het bekende Circustheater en is goed bereikbaar met zowel auto, openbaar vervoer of fiets.
Verschillende stijlen
De gitaarles in Den Haag is gericht op diverse stijlen. Er wordt gebruik gemaakt van klassieke muziek maar ook Spaanse, Zuid-Amerikaanse, Jazz en popmuziek komen aan de orde. Dit maakt de lessen afwisselend en uitdagend.
Gitaarles voor kinderen
Peter geeft les aan zowel volwassenen als kinderen. Ook voor kinderen is er de keuze tussen akoestisch gitaar en elektrisch gitaar. Beiden zijn geschikt om mee te beginnen, het zijn eigenlijk twee verschillende instrumenten ,elk met een andere benadering en andere mogelijkheden. Voor de meeste kinderen is elektrisch gitaar het meest bekend. Het wordt immers veel gebruikt in bands en popmuziek. Er zijn verschillende kindergitaren te koop. Deze zijn net wat kleiner waardoor ze beter door kinderen gespeeld kunnen worden. Over het algemeen kan er vanaf een jaar of 7 gestart worden met gitaarles in Den Haag. Kinderen leren tijdens de lessen ook noten lezen en tablatuur lezen.
LET OP: De lessen zijn maandelijks opzegbaar!